Чи можна приймати алкоголь з Віагрою та її аналогами?

алкоголь i ВіаграЧоловіки часто запитують, чи можуть вони поєднувати лікарські препарати, що застосовуються для лікування імпотенції, такі як Віагра, Сіаліс і Левітра з алкоголем. Відповідь — ні! Хіба що в мінімальних розумних кількостях.

Насправді, якщо уважно прочитати анотацію, яка входить у комплект Віагри, можна помітити, що Віагру не рекомендується приймати з алкоголем. Є певні причини, за якими лікарі не рекомендують змішувати алкоголь з Віагрою, Сіаліс і Левітра. І у ваших інтересах дотримуватися цієї ради.

Ось три основні причини, за якими не слід вживати алкоголь з Віагрою, Сіаліс і Левітра.

1. Віагру не рекомендується приймати з антикоагулянтами. Згідно з анотацією виробників Віагра, Сіаліс і Левітра не повинні змішуватися з антикоагулянтами. А алкоголь як раз і є одним з антикоагулянтів.

2. Алкоголь робить безпосередній вплив на ерекцію. Деякі чоловіки переконані в тому, що прийом алкоголю перед сексом сприяє поліпшенню сексуальної близькості, проте, це переконання повністю суперечить тому, що відбувається насправді. Прийом алкоголю часто закінчується прискореним серцебиттям і сильним головним болем. Більш того відомо також, що алкоголь перешкоджає появі ерекції. Хоча і може виникнути тимчасовий позитивний ефект, проте в цілому алкоголь нейтралізує дію всі Віагри, Сіалісу і Левітри — препаратів, які використовуються для лікування еректильної дисфункції. Саме тому для досягнення тривалої ерекції від вживання алкоголю краще відмовитися.

3. Алкоголь може підсилити побічні ефекти Віагри. Серед побічних ефектів Віагри, Сіалісу і Левітри можна виділити головний біль, запаморочення, почервоніння обличчя, розлад шлунку, діарею і м’язовий біль, які також є побічними ефектами вживання алкоголю. Тому вживання Віагри, Сіалісу і Левітри подвоює шанси прояви неприємних побічних ефектів цих препаратів і знижує шанси насолоди нормальним сексом.

Завжди слід звертати увагу на застереження, зазначені в анотації лікарського препарату. Тільки так можна уникнути прояву побічних ефектів лікарського препарату і отримати найбільш ефективні результати.

Эта запись была опубликована в рубрике Це цікаво пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.