Дженерік Сіаліс опис

сiалисСіалісСіаліс є лікарський препарат, призначений для лікування еріктільной дисфункції у чоловіків. Лікарський засіб Сіаліс є інгібітором фосфодіестерази 5-го типу. Дія цього ліки зводиться до виборчого блокування фосфодіестерази 5-го типу в печеристих тілах. У результаті даного процесу, гладкі мязи розслабляються, збільшується загальна концентрація циклічного гуанозинмонофосфату, що, власне, призводить до значного притоку крові до статевого члена, тобто до ерекції. При цьому, звичайно ж, необхідна сексуальна стимуляція.

Лікарський засіб Сіаліс призначене для лікування порушень ерекції будь-якого ступеня тяжкості. Оптимальна дозування становить 20 мг на день (* Одна таблетка на день). Ліки слід приймати приблизно за двадцять хвилин до передбачуваного статевого акту, незалежно від прийому їжі або алкоголю.

Тривалість дії даного ліки складає трохи менше 36 годин. Лікарський препарат Сіаліс є єдиним інгібітором фосфодіестерази 5-го типу, дія якого триває більше одного дня. При цьому ерекція досягається тільки в тому випадку, якщо має місце бути сексуальне збудження.

Лікарський засіб Сіаліс добре відомо закордоном, цей препарат відмінно себе зарекомендував у багатьох країнах Європи, в Австралії та Новій Зеландії. Вперше, ліки з’явилося в таких країнах Європи, як Великобританія, Німеччина, Фінляндія, Швеція і Данія. У багатьох лабораторіях по усьому світі було проведено безліч досліджень і дослідів, які виявили ефективність і безпеку даного препарату. Він відмінно переноситься і виводиться з організму. В цілому, лікарський засіб Сіаліс допомагає у вирішенні проблем з ерекцією приблизно 8 чоловікам з 10.

Під імпотенцією прийнято розуміти повне статеве безсилля і відсутність ерекції. Як не дивно, це захворювання зустрічається набагато рідше. Частіше у чоловіків спостерігаються різного роду сексуальні розлади або так звана «еректильна дисфункція». Еректильна дисфункція може виражатися в нездатності до тривалої ерекції, до досягнення оргазму, передчасному сім’явиверганні, слабкій ерекції при дії сильних збуджуючих подразників. Не слід сприймати такі розлади як остаточний діагноз і ставити на свого сексуального життя жирний хрест. На превеликий щастя, в нашому світі існує багато засобів, здатних повернути вам віру в себе.

Отже, основними перевагами препарату Сіаліс є:

  • Значне поліпшення ерекції в цілому;
  • Досягнення і підтримання ерекції, необхідної для здійснення сексуального акту;
  • Отримання сексуального задоволення від статевого акту;
  • Тривалий час дії препарату (* Цілих 36 годин);
  • Добра переносимість;
  • Не токсичність;

У чому полягають переваги лікарського препарату Сіаліс?

Напевно, найголовнішою перевагою лікарського засобу Сіаліс є його ефективність в лікуванні порушень ерекції. Дане ліки допоможе вирішити не тільки цю делікатну проблему, але й надати якоїсь природність у сексуальні відносини. При правильному шляху лікування та оптимальної дозуванні лікарського препарату Сіаліс, чоловік знову повертається до своєї повноцінної статевого життя. Ліки абсолютно безпечно, це підтверджено численними клінічними дослідженнями і дослідами. До того ж, лікарський засіб Сіаліс не погано переноситися і виводитися організмом. Застосовне до лікування порушень ерекції будь-якій стадії розвитку.

Які методи лікування еректильна дисфункції в цілому найбільш поширені у нас в країні?

Є безліч методів вирішення цієї проблеми. У нас в країні багатьом пацієнтам з еректильною дисфункцією прописують приймати пероральні лікарські препарати, робити пеніальние ін’єкції, використовувати вакуум-эректоры або спеціальні імплонтанти. Звичайні психологічні консультації досить корисні чоловікам, які страждають психогенної еректильною дисфункцією.

Якщо чоловік страждає важким ступенем порушень ерекції, чи зможе лікарський засіб Сіаліс допомогти йому?

Так, зможе. У результаті багатьох клінічних досліджень було виявлено, що лікарський препарат Сіаліс поліпшив ерекцію у 81% чоловіків, які брали участь у цих дослідах. При цьому дозування становила 20 мг на добу. У дослідженнях брали участь чоловіки, які мають різні стадії розвитку еректильної дисфункції, у тому числі і самі важкі і, здавалося б, невиліковні.

Сіаліс таблеткіСможет чи допомогти препарат Сіаліс пацієнта, вболіває на цукровий діабет?

Так, зможе. За підсумками деяких клінічних досліджень, 68% чоловіків, які страждають на цукровий діабет, спостерігали у себе поліпшення еректильної функції. Дозування становила 20 мг препарату Сіаліс на день.

Коли потрібно приймати дані ліки?

Рекомендується, приймати препарат за півгодини до передбачуваного сексуального акту. Загальна тривалість його дії становить 36 годин. Не можна забувати і про сексуальної стимуляції. Оптимальна доза ліків становить 20 мг на день, в крайніх випадках дозу збільшують.

Чи має препарат Сіаліс які-небудь побічні ефекти або протипоказання?

Так, як і будь-який інший лікарський засіб, Сіаліс має деякі побічні ефекти. До побічних ефектів препарату Сіаліс відносяться головний біль, біль у спині та м’язах, диспепсія і приплив крові до обличчя. Найчастіше дані побічні дії несуть слабкий характер і швидко минають. У процесі клінічних досліджень лише невелика частина піддослідних чоловіків випробували на собі побічні дії препарату. Що ж стосується протипоказань, то ми вкрай не рекомендуємо одночасно приймати ліки Сіаліс або інших інгібіторів фосфодіестерази 5-го типу в поєднанні з препаратами на основі нітратів. До таких препаратів можна віднести Нітрогліцерин, ізосорбіду мононітрату, ізосорбіду динітрату та ін Такі комбінації ліків дуже небезпечні для здоров’я, вони можуть привести до різкого зниження артеріального тиску. Також не бажано приймати будь які інгібітори фосфодіестерази 5-го типу, в тому числі і препарат Сіаліс, чоловікам, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи, так як сексуальна активність для цих осіб часто пов’язана з серйозним ризиком для здоров’я. Вплив тадафіла, актівнодействующего речовини препарату, на організм, що має серйозні порушення в роботі нирок або печінки, до кінця не вивчено. Тому чоловікам, що страждають цими недугами, також варто утриматися від вживання лікарського засобу Сіаліс.

Чи можу я приймати одночасно Сіаліс ліки та препарати на основі нітратів?

Ні, не можете. Детальніше, читайте наш попередній відповідь. Чи існують які-небудь обмеження в прийомі їжі?

Ні, ніяких обмежень у прийомі їжі під час курсу лікування препаратом Сіаліс немає.

Як краще приймати препарат Сіаліс?

Рекомендується приймати лікарський засіб Сіаліс за півгодини перед безпосереднім статевим актом. Однак потрібно памятати, що без сексуального збудження, препарат не подіє. Тривалість дії однієї таблетки лікарського засобу Сіаліс (* 20 мг тадафіла) становить приблизно 36 годин.

Де купити Сіаліс?

Препарат Сіаліс продається практично в будь яких аптеках. Однак, дешевше купувати Сіаліс в интернет магазинах подібних до цього. У нашому магазині ви можете придбати дженерик Сіаліс Софт — таблетки, призначені для розсмоктування під язиком, або ж недорогий дженерик Сіаліс, що є повним аналогом брендового препарату.

Эта запись была опубликована в рубрике Препарати пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.