Дженерік Віагра опис

 ВiаграВіаграДля лікування еректильної дисфункції (імпотенції), що виникла з різних причин, давно й дуже успішно застосовується препарат Віагра. Він впливає на організм чоловіка, викликаючи природну ерекцію, як відповідь на сексуальну стимуляцію. Для того щоб дати найбільш повну інформацію про препарат Віагра, варто відповісти на запитання, які найчастіше задають чоловіки, які страждають від порушень ерекції і збираються приймати цей засіб.

Що входить до складу Віагри, і які дозування існують?

В аптеці можна придбати упаковки Віагри з 1 або 4 таблетками. При цьому в кожній таблетці може бути 25, 50 або 100 мг силденафілу цитрату. Він і є головним інгредієнтом препарату.

Як діє віагра?

Механізм ерекції заснований на збільшенні припливу крові до чоловічого статевого органу під час сексуальної стимуляції. Препарат Віагра сприяє притоку крові в статевий член, завдяки чому процес протікає природним шляхом. Саме тому віагра є настільки популярним засобом лікування порушень ерекції.

Препарат Віагра однаково ефективний при всіх будь-яких випадках порушень ерекції?

Не дивлячись на те, що препарат віагра є одним з найефективніших засобів для лікування дисфункції, результативність його застосування багато в чому залежить від ступеня і причини захворювання, а також стану інших систем організму. Наприклад, при судинної порушень ерекції препарат буде достатньо ефективним. Але якщо є патологічний венозний дренаж, то результативність використання Віагри різко знижується.

Чи потрібен препарат чоловікам, які не мають особливих проблем з ерекцією?

Зрозуміло, що препарат немає сенсу застосовувати здоровим чоловікам. Але необхідно розуміти, що таким може вважати себе лише той, у кого ерекція виникає при сексуальному збудженні і зберігається під час статевих зносин, завершуючись еякуляцією.
Однак помічено, що віагра позитивно впливає навіть на ерекцію абсолютно здорового чоловіка. Цей вплив полягає у значному скороченні періоду рефрактерності, тобто «відпочинку» після еякуляції і нездатності протягом деякого часу до нової ерекції.

Чи потрібно консультуватися з будь-яким лікарем, перш ніж застосовувати Віагру?

Бажано відвідати уролога чи сексопатолога, щоб він порадив, в якій дозуванні застосовувати препарат. Проте якщо у вас є будь-яке хронічне захворювання, то слід порадитися з лікарем щодо можливості застосування препарату. Особливо важливо це для тих, хто страждає захворюваннями серця.

За який час до статевої близькості слід приймати препарат Віагра?

Дія препарату починається через 30-60 хвилин після прийому, тому краще випити таблетку за годину до запланованої статевої близькості. Не варто поспішати, тому що дія Віагри триває не менше 4 годин. Якщо ви хочете прискорити наступ ерекції, то краще прийняти препарат до їжі. Але варто пам’ятати, що приймати препарат потрібно не більше 1 разу на добу!

Як визначити необхідну дозу препарату Віагра?

Існує два основні підходи призначення препарату Віагра. Згідно з одним, в перший раз слід прийняти середню дозу препарату, тобто 50 мг. А потім визначити за отриманим ефекту, чи потрібно зменшувати або збільшувати дозування. Другий підхід має на увазі рух від меншого до більшого.
Тобто потрібно спочатку прийняти мінімальну дозу Віагри, тобто 25 мг, а потім при необхідності збільшувати її.

Чи є протипоказання і побічні дії у препарату Віагра?

Серйозних побічних явищ при прийомі препарату Віагра виявлено не було. Однак необхідно врахувати, що при прийомі Віагри може спостерігатися значна зміна артеріального тиску, що може негативно позначитися на здоров’ї чоловіків, що страждають захворюваннями серцево-судинної системи. Навіть якщо болі в області серця виникають рідко, необхідно проконсультуватися з кардіологом перед тим, як почати застосування препарату Віагра.

Чи можна застосовувати Віагру протягом тривалого часу?

На сьогоднішній день не виявлено жодних серйозних наслідків тривалого застосування даного препарату. Однак потрібно пам’ятати, що частота прийому Віагри повинна бути не більше 1 разу на добу.

Чи може препарат призвести до безпліддя?

Віагра не чинить негативної дії на репродуктивну здатність. А при безплідді, пов’язану з відсутністю або рідкісними статевими актами внаслідок порушень ерекції у чоловіка, препарат може навіть виявитися ліками.

Чи можна застосовувати препарат Віагра людям похилого віку?

Більше половини чоловіків, що приймають препарат, є людьми похилого віку. Однак у цьому віці дуже часто є захворювання серцево-судинної системи, а тому необхідно проконсультуватися з кардіологом з приводу прийому Віагри. Особливо обережними слід бути тим чоловікам, у яких періодично виникають болі в області серця при будь-яких фізичних навантаженнях.

Чи можна приймати препарат Віагра жінкам?

Препарат Віагра, створений для чоловіків, не підходить для жінок, його не рекомендується приймати. Для жінок створений спеціальний препарат жіноча віагра.

Де купити Віагру?

Придбати препарат, як правило, можна в будь-якій аптеці. Але набагато дешевше віагра буде коштувати в онлайн магазинах подібних нашому. У нас ви завжди можете купити Віагру Софт, призначену для розсмоктування під язиком, а так само недорогий дженерик Віагра , що є повним аналогом брендового препарату.

Эта запись была опубликована в рубрике Препарати пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.