Криза середнього віку і порушення потенції

Криза середнього вікуЯк би не називали чоловіків сильною половиною людства, насправді вони — тендітні створення. У цьому твердженні немає ні тіні іронії чи сарказму. Справа в тому, що природа наділила чоловіка і жінку різними біологічним призначенням, однієї — жінці — давши роль носія спадковості, іншому — чоловікові — довірила стати носієм змін. Саме чоловік обживає світ, приймаючи на себе удар всього нового. Найпростіший приклад: пара, випадково потрапила на безлюдний острів. Хто першим піде оглядати околиці, почне пробувати зустрінуті по шляху плоди та злаки, хто вступить в сутичку з що з’явилися раптом тварин? — Чоловік.

Чоловік же першим завжди приймає на себе життєві удари, якщо говорити про соціум. За прикладом далеко ходити не потрібно, візьмемо вибухнула світова економічна криза. За даними соціологів 38% жінок важко переживають його наслідки і понад 70% чоловіків активного віку (30-60 років) зазнають у сучасний період стан затяжної стресу, яке для багатьох закінчується депресією з самими негативними наслідками: втрата працездатності, порушення сну, загострення хронічних і прояв психосоматичних захворювань. Психосоматичними називають захворювання або хворобливі стани, коли психологічні фактори відіграють головну роль у їх формуванні, перебіг та наслідки. Ф. Александер — основоположник психосоматичної медицини, склав первинний список таких захворювань, до якого його послідовники додали порушення потенції у чоловіків.

Дія стресових чинників, як правило, загострюється на тлі супутніх обставин. У даному випадку звернемося до кризи середнього віку з її переживаннями, пов’язаними з переоцінкою життєвих цінностей і скрупульозним підрахунком балансу витраченого і досягнутого. Зазвичай, роздуми і зроблені висновки мало кого радують. Пишним цвітом «розцвітають» всілякі комплекси, життя втрачає фарби, все здається безглуздим і недостойним зусиль. До того ж відчуття що насувається старості, зміна гормонального фону, страх втрати сексуальної привабливості для протилежної статі б’є по чоловікові болючіше всього.

Тепер додайте до цих настроїв і стану складність поточного економічного моменту, коли чоловік часто не може відповідати положенню годувальника та глави сім’ї. А в підсумку: складне нестійке психологічний стан, проблеми зі здоров’ям і перші ознаки насувається імпотенції — порушення еректильної функції. Остання чоловік сприймає вкрай важко, адже непохитна чоловіча сила для багатьох уособлює життєвий статус і спроможність.

Багатьом здається, що настільки неприємна картина означає безвихідність ситуації. Для тих, хто відчув на собі її симптоми, ми впевнено можемо сказати: при вашій активній позиції, за допомогою сучасних медичних препаратів вихід може бути знайдений.

У цьому випадку можна порекомендувати зайнятися своїм світовідчуттям, здоров’ям і посиленням потенції!

Віагра допоможе вам посилити потенцію

Колись автор статті, перебуваючи у складній життєвій колізії, почула сказані мудрим чоловіком слова: «Бог дав життя, значить, дасть сили і можливості її прожити». Не варто впадати у відчай, переживаючи «принади» кризи середнього віку. Триває він, в залежності від особливостей конкретної особистості, 1-5 років. Життя в 40 років не закінчується так само, як і в 50, і в 60. У вас є час виправити помилки минулого і внести новизну в сьогоднішній день. Це — реальна можливість!

Здоров’я завжди вимагає пильної уваги, тим більше на рубежі середини життя, коли явних органічних захворювань ще немає, але життєві ресурси молодості вже грунтовно витрачено. Тут вам допоможе перелік загальних рекомендацій по зміцненню здоров’я: фізична активність, що гартують процедури, режим харчування, відпочинку і сну, вживання підтримують вітамінних комплексів.

Щоб «убезпечити» себе в сексуальному житті, скористайтеся спеціальними препаратами, що підвищують потенцію: віагра, Сіаліс, Левітра, а так само їх дженерики. Ці кошти давно і з успіхом використовуються при порушеннях потенції різного походження. Вони прості й зручні в застосуванні, забезпечують хороший результат на протязі до 36 годин, при цьому не мають збудливим дій, а м’яко «підлаштовуються» під ваше психоемоційний стан. Ви можете спокійно працювати, займатися домашніми або іншими справами, не відчуваючи дискомфорту. Засіб почне діяти тоді, коли ви самі захочете зануритися у світ радощів сексу.

З препаратами підвищення потенції ви легко перенесете всі життєві кризи!

Эта запись была опубликована в рубрике Потенція пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.