Методи лікування сексуальних розладів

Делікатність питання сексуальних розладів змушує багатьох чоловіків залишатися в невіданні або просто закривати очі на існуючу проблему. Ми повідомимо Вам про основні методи лікування сексуальних розладів, дотримуючись Ваше право на вибір конкретного, що підходить Вам методу.

Проблема розлади ерекції, будь то передчасне, хворобливе, слабке сім’явипорскування або нестійка потенція, займала уми багатьох вчених протягом сотень років. Ще в Древній Греції лікарі були стурбовані проблемою потенції. На жаль, тоді медицина була далека від досконалості, тому для лікування розладів використовували «народні» кошти (трави, настої, змови і т.п.).

Але все змінилося з плином часу. У наші дні, від безлічі препаратів для лікування порушень ерекції можна розгубитися. Настільки велика їх кількість. Однак ми маємо намір прояснити ситуацію і познайомити Вас з основними методами, які застосовуються при розладах ерекції у чоловіків. Умовно їх можна розділити на 4 групи:

1. Ін’єкційна фармакотерапия

Звучить, звичайно, жахливо, але бути імпотентом набагато страшніше, погодьтеся. Ін’єкційна фармакотерапия (ИКФ) — одна з найбільш дорогих, але не менш ефективних методів лікування. Він заснований на введенні в статевий член за допомогою уколу препаратів, що розширюють кровоносні судини. Після ін’єкції одразу ж наступає повноцінна ерекція. Варто зауважити, що ерекція наступає навіть без сексуального збудження, незалежно від привабливості Вашої партнерки по сексу. Ефект від застосування ИКФ проявляється в 60% випадків.

Ін’єкційна фармакотерапия показана навіть тим, хто страждає на цукровий діабет, захворювання судин статевого члена і головного мозку. ИКФ не рекомендують застосовувати чоловікам, які мають вроджені аномалії статевого члена, що страждають хворобою Пейроні і перенесли каверн.

Цей метод, безумовно, має і свої незручності, повязані з необхідністю наявності певних навичок при проведенні уколу. ИКФ слід застосовувати не частіше 3-х разів на тиждень. В іншому випадку можлива поява рубців і хворобливих відчуттів у статевому члені.

2. Прийом таблеток (Метод таблетованій терапії)

Це найбільш зручний і безпечний метод. Таблетки застосовують безпосередньо перед статевим актом (приблизно за 30 хвилин), їх застосування може мати разовий характер і не викликає фізіологічного звикання навіть при регулярному використанні. Таблетки діють тільки в одній області Вашого організму — у статевому члені, не надаючи шкідливого впливу на інші життєво важливі системи організму.

Можливість настання побічних ефектів від пігулок не така велика і залежить від індивідуальних особливостей чоловічого організму. Лікування порушень ерекції за допомогою таблеток вже давно використовують у всіх країнах. Після застосування таблеток протягом 12 тижнів приблизно 70% чоловіків вилікувалися від наявних розладів.

Серед негативних моментів застосування таблеток можна відзначити появу якоїсь психологічної залежності. Спробувавши секс з таблеткою, секс без неї може здатися вже не таким яскравим. Але відношення в своїй свідомості до цього чоловік завжди в змозі змінити.

Метод таблетованій терапії найбільш зручний і приходить на допомогу саме в той момент, коли це необхідно. «Основоположником» даного методу є, звичайно ж, всім відома Віагра. Але її аналоги, або «дженерики», нітрохи не поступаються своєю прародительку в ефективності застосування. Адже не випадково вчені винайшли таку кількість препаратів (Сіаліс, Сіаліс Софт,Левітра, Віагра Софт).

Вельми помітний плюс даного методу повязаний з простотою придбання пігулок. Щоб Купити Віагру або її дженерики, достатньо зайти в аптеку, (ніяких рецептів або попередніх походів до лікаря для цього не потрібно), або замовити таблетки в інтернет-магазині. Також радує низька ціна на таблетки, особливо якщо порівнювати з витратами на інші описані в цій статті методи.

3. Збалансоване харчування і лікувальна гімнастика

Этот метод больше подходит в качестве профилактики заболеваний либо для тех, у кого расстройства возникли на психологической основе и не имеют под собой физиологических причин. Он основан на специально подобранной диете и комплексе физических упражнений, который составляется врачами-специалистами в данной области.

Минусы метода являются слишком явными: достижение эффекта только спустя некоторое время, отсутствие гарантий, измождение уже уставшего организма мужчины.

После применения метода, не достигнув должного эффекта в виде восстановления потенции, многие мужчины начинают больше обращать внимание на свой рацион и общее физическое состояние организма. Это в любом случае полезно и необходимо каждому.

4. Хірургічне лікування

Самий серйозний та відповідальний метод. Він показаний тим, хто спробував всі попередні методи, але не відчув змін. Хірургічне втручання пов’язане з проведенням операцій на судинах статевого члена і фаллопротезірованіе. Операцію звичайно проводять на венах, рідше — на артеріях. Хірургічне лікування нерідко поєднують з прийомом пігулок для підвищення потенції.

Мінуси хірургічного лікування можуть проявлятися по-різному, в залежності від успішності проведеної операції і особливостей кожного організму.

Выбор за Вами

Як бачите, методи лікування сексуальних розладів у чоловіків настільки різноманітні, наскільки складні і суперечливі самі ці розлади. У будь-якому випадку, вибір того чи іншого способу лікування належить Вам. І Вам вирішувати, як жити далі — страждаючи і сумніваючись або радіючи і отримуючи задоволення від сексуальної близькості.

Эта запись была опубликована в рубрике ерекція пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.