Омани з приводу потенції

потенціїСеред чоловіків існує багато помилок з приводу потенції і сексуальних відносин, які можуть заважати і доставляти дискомфорт. Однак ці помилки не мають під собою логічної основи. Ми покликані розвіяти основні міфи і чутки про чоловічої потенції.

Помилка № 1 — Чим більше сексу, тим сильніше потенція

Цей міф викриє будь-який лікар-уролог. Серед чоловіків побутує думка, що якщо частіше займатися любовiю, проблеми потенції ніколи їх не торкнуться. Тому багато хто пускаються в безладні статеві зв’язки і починають жити сексуальним життям мало не з 10 років. Навпаки, часті статеві звязки (а особливо ранній секс) зношують статеву систему. Постійні тренування, звичайно, корисні, але не варто виходити за рамки. Всякий спорт корисний в міру, в іншому випадку він виснажує, і чоловік перетворюється на слухняного раба свого заповітного органу. Не можна жити, щоб займатися сексом, потрібно займатися сексом, щоб жити. Вибирайте свій ритм сексуального життя, в цьому питанні не варто слідувати загальним стандартам. Вам потрібно стільки сексу, скільки той потребує ваш організм!

Якщо простежити частоту статевих зносин у різних вікових групах, то вийде наступна картина:

  • 30 — 35 років — 3 рази на тиждень;
  • 50 -60 років — 2 рази на тиждень;
  • Після 60 років — ще рідше.

Дослідження показали, що чоловіки, рідко займаються сексом, мають потенцію нітрохи не гірше, ніж ті, у кого секс відбувається частіше. Так що все в цьому питанні щодо.

Помилка № 2 — Проблеми з потенцією має тільки той, хто палить і п’є

Це абсолютна неправда. Навіть супер спортсмени, які не дружать з алкоголем і тютюном, можуть зазнати фіаско в самий відповідальний момент. І не треба думати, що якщо повністю викреслити зі свого життя ці шкідливі звички, можна уникнути появи сексуальних розладів. Причиною розладів не завжди є шкідливі схильності чоловіків. Психологічні навантаження, страхи, захворювання статевої системи позначаються на потенції ще сильніше, ніж паління або вживання алкоголю. Витрачаючи сили на переживання, чоловік втрачає свою сексуальну енергію, яку заповнити не так-то просто.

Саме тому відмова від шкідливих звичок при вже існуючих розладах навряд чи зможе врятувати вас. Доведеться вдатися до різних методів лікування.

Помилка № 3 — Потенція залежить від фізичних показників, або вся справа в розмірі!

У чоловіків прийнято оцінювати потенцію за фізичними показниками — частоті статевих зв’язків, розміру статевого члена, тривалості контакту та ін Подібні оцінки не всіх радують, тому чоловік може відчувати сумніви з приводу своєї спроможності, а сумніви гублять впевненість. Звідси і виникають уявні проблеми з потенцією. З цього замкнутого кола можна вийти, перестав думати про те, у кого більше або у кого частіше. Потенція — це можливість задовольнити жінку, і така можливість нітрохи не залежить від розміру члена або швидкості настання ерекції.

До речі кажучи, великий розмір чоловічих геніталій може стати причиною для засмучення. По перше, з-за неправильного розподілу крові і як наслідок неповної ерекції. По-друге, через розбіжність з розміром жіночих геніталій і появи хворобливих відчуттів.

Помилка № 4 — Потенція виснажується

Це ще одна помилка, вигадане невідомо ким. Кажуть, що запас чоловічого насіння обмежений, та чоловіка в його житті відпущено всього 5400 вивержень сімя. Так що з кожним разом, включаючи мастурбацію, можна віднімати з загальної кількості. Насправді ж, освіта сперми — процес постійний і залежить від наявності в організмі чоловічих гормонів. Значить підрахування в цій справі — марна трата часу. Скільки у чоловіка вистачить сил і бажання, стільки у нього і буде сексу в житті.

Помилка № 5 — Алкоголь викликає посилення потенції

Вважається, що алкоголь в малих кількостях не тільки шкідливий, але й корисний. Спиртне знімає напругу, яка може виникати між партнерами в силу різних причин, і підсилює тягу до партнерки. Тому багато хто віддає перевагу «прийняти на душу», перш ніж зайнятися коханням. Але алкоголь, підвищує сексуальне бажання, порушує ерекцію, і надалі зявляються проблеми з сімявипорскуванням. Знову ж таки в цьому винен вередлива тестостерон, освіта якого пригнічується під впливом алкоголю. Так що зловживати перед сексом зовсім не рекомендується.

Помилка № 6 — Мастурбація призводить до зниження потенції

У реальності, мастурбація — це шлях пізнати себе, свого роду звільнення від напруги. Мастурбація цілком природна, як і сексуальність людини. І багато в чому мастурбація виконує якісну підтримку чоловічої статевої системи. Тому на потенцію вона може впливати тільки з позитивного боку.

Эта запись была опубликована в рубрике Потенція пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.