Що таке Левітра (Варденафіл)

ЛевiтраЛевітра — це лікарський засіб, призначений для ефективного лікування порушень ерекції. Еректильна дисфункція — це нездатність чоловіка досягти і зберегти ерекцію, потрібну для здійснення сексуального акту. Лікарський препарат Левітра є інгібітором фосфодіестерази 5-го типу (ФДЕ 5).

Склад лікарського препарату і форма його випуску.

Лікарський препарат Левітра являє собою пігулки, які вкриті оболонкою. В упаковці може бути по 1, 2, 3, 4, 6, 8, 8 або 12 таблеток. Одна таблетка лікарського препарату Левітра має у своєму складу речовина Варденафіл в кількості 5, 10 або 20 мг. Відповідно, 5.926, 11.852 або 23.705 мг Варденафіл гідрохлориду тригідрату.

Властивості лікарського препарату і принцип його дії.

Левітра — це лікарський засіб, призначений для лікування порушень ерекції (* Нездатність чоловіки досягти і зберегти ерекцію, потрібну для здійснення сексуального акту). Лікарський препарат Левітра є інгібітором фосфодіестерази 5-го типу (* Скорочено — ФДЕ 5). Сама по собі, ерекція чоловічого статевого члена є гемодинамічним процесом. В основі цього процесу лежить розслаблення гладких м’язів печеристих тіл і артеріол. Коли відбувається сексуальна стимуляція, зі всіх нервових закінчень цих печеристих тел виділяється така речовина, як оксид азоту (* Хімічна формула речовини — N0). Оксид азоту активує фермент гуанілатциклази. Активація цього ферменту призводить до підвищення рівня вмісту циклічного гуанозинмонофосфату (* Скорочено — цГМФ).

У результаті всіх цих процесів, в печеристих тілах відбувається розслаблення гладких м’язів. Це сприяє значному збільшенню припливу крові в чоловічий статевий член.

На що ж діє ліки Левітра? У своєму складі даний лікарський засіб має варденафіловое речовину, що блокує фосфодіестеразу 5-го типу. Під активним впливом ФДЕ 5 відбувається розщеплення циклічного гуанозинмонофосфату. У результаті блокування ФДЕ 5, під час сексуальної стимуляції значно посилюється дія ендогенного оксиду азоту в печеристих тілах, що в свою чергу, покращує ерекцію статевого члена.

Показання для лікарського препарату.

Лікарський засіб Левітра рекомендується приймати чоловікам, які страждають еректильною дисфункцією. Еректильна дисфункція — це нездатність чоловіка досягти і зберегти ерекцію, потрібну для здійснення сексуального акту.

Спосіб застосування ліків, дозування.

Лікарський засіб Левітра слід приймати тільки всередину, не залежно від прийому їжі. Ліки починає діяти тільки при достатньому рівні сексуальної стимуляції.

Оптимальна дозування лікарського препарату Левітра становить 10 мг. Ліки рекомендується приймати приблизно за півгодини до безпосереднього статевого акту. Його дія триває близько 4-5 годин.

Якщо ліки не діє, то слід збільшити дозу до 20 мг. Зазвичай це буває, якщо чоловік страждає на цукровий діабет або простатектомія. Для чоловіків, які приймають інші препарату або у яких знижений метаболізм варденафілового речовини в печінці, дозування повинна складати не більше 5 мг на добу. Така ж доза рекомендується і для літніх чоловіків, вік яких перевищує 65 років. При відсутності дії доза може бути збільшена до 10 мг на добу.

Якщо чоловік має помірні порушення функцій печінки, то дозування ліків для нього не повинна перевищувати ті ж 5 мг на добу. Нізащо не рекомендується, не приймати лікарський засіб Левітра більше одного разу на добу, незалежно від дозування. Максимальна ж дозування становить приблизно 20 мг на один день.

Передозування.

Лікарям відомі випадки, коли пацієнти приймали лікарський препарат Левітра в дозуванні приблизно 80 мг на добу. При цьому у цих пацієнтів не спостерігалися які-небудь побічні дії.
Але в той же час, якщо чоловіки брали дані ліки у дозуванні 40 мг два рази на день, то частіше за все вони скаржилися на сильні болі в попереку.
Лікування від передозування лікарського засобу Левітра зводиться до проведення симптоматичної та підтримуючої терапії. Гемодіаліз в лікуванні буде не ефективний, так як Варденафіл лише в невеликій кількості виводиться через нирки.

Побічні ефекти.

Декількома клінічними дослідженнями було доведено, що, в цілому, лікарський препарат Левітра переноситься більшістю пацієнтів нормально, без особливих побічних дій. Однак деякі побічні реакції даного препарату, все ж, були виявлені. Отже, до побічних ефектів ліки Левітра можна віднести:

  • Різкий головний біль, підвищення тонусу м’язів, запаморочення, сонливість, порушення зору;
  • Нудота, підвищення загального рівня ГГТП, диспепсія, болі в печінці;
  • Артеріальна гіпертонія, ішемія міокарда, кровотеча з носа, синкопальні стан;
  • Диспное, риніт;
  • Різкі болі в попереку, підвищення загального рівня креатинкінази, міалгія;
  • Різні анафілактичні реакції, наприклад, набряк гортані;
  • Прояви пріапізму;
  • Глаукома;
  • Фотосенсибілізація;

Умови зберігання.

Лікарський препарат Левітра рекомендується зберігати в сухому місці, недоступному для дітей. Температура не повинна перевищувати 30 ° за Цельсієм. Термін придатності становить три роки.

Де купити препарат Левітра?

Даний препарат продається в аптеках країни. Однак, варто помітити, що дешевше купувати Левітра в онлайн-магазинах. У нашому магазині ви завжди знайдете недорогий препарат дженерик Левітра, який виробляється в Індії, але є повним аналогом брендового препарату.

Эта запись была опубликована в рубрике Препарати пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.