Що таке сексуальні розлади?

сексуальні розладиЭто страшное слово «импотенция»

Імпотенція, чоловіче безсилля, еректильна дисфункція — подібні страхи відвідують будь-якого чоловіка в тому чи іншому віці. Але зізнатися собі в цьому не так-то просто, погодьтеся. За даними статистичних досліджень 40% чоловіків у віці від 35 до 40 років мають проблеми з ерекцією, у віці від 40 до 70 років — 52%. Але звертаються до лікарів одиниці, більшість вважає за краще переживати свою «біду» на самоті. Спершу з’ясуємо, чи так все страшно насправді?

Під імпотенцією прийнято розуміти повне статеве безсилля і відсутність ерекції. Як не дивно, це захворювання зустрічається набагато рідше. Частіше у чоловіків спостерігаються різного роду сексуальні розлади або так звана «еректильна дисфункція». Еректильна дисфункція може виражатися в нездатності до тривалої ерекції, до досягнення оргазму, передчасному сім’явиверганні, слабкій ерекції при дії сильних збуджуючих подразників. Не слід сприймати такі розлади як остаточний діагноз і ставити на свого сексуального життя жирний хрест. На превеликий щастя, в нашому світі існує багато засобів, здатних повернути вам віру в себе.

Причини сексуальних розладів

Щоб зрозуміти сутність явища, необхідно виявити причини його виникнення. У чому ж криються причини чоловічих розладів? Їх можна розділити на дві групи:

  • Фізіологічні;
  • Психологічні.

До фізіологічним слід віднести: атеросклероз, ожиріння, гіпертонію, цукровий діабет, куріння, зловживання алкоголем, підвищену нервозність, захворювання сечостатевої системи, хвороби судин. Лікарі вважають, що сексуальні розлади є показник роботи інших систем організму (особливо серцево-судинної!). Наявність неполадок у роботі органів і судин проявляється і на чоловічої потенції.

До психологічних же причин виникнення чоловічих розладів відносяться стреси, страхи і фобії, які виникають на тлі особистих переживань, підвищеної нервової діяльності, сторонньої негативної інформації, складних відносин і нерозуміння партнерки.

Причому, одні причини безпосередньо повязані з іншими. Будь-яка «невдача» в ліжку, що відбулася, можливо, внаслідок фізичного перенавантаження, може сприйматися чоловіком як поразку, свого роду «фіаско». Тут дуже важливо не зациклюватися на ситуації, важливу роль відіграє і розуміння з боку партнерки.

Це ще раз доводить, що наш організм являє собою єдину цілу систему, що складається з взаємодіючих підсистем, кожна з яких повинна функціонувати і підтримувати іншу.

Сильно позначаються на чоловічої здатності досягати і підтримувати ерекцію такі фактори, як сидячий спосіб життя, дефіцит необхідних речовин в організмі.

Крім всіх перерахованих факторів, на потенцію впливає і наша професія. Численні дослідження показали, що однією з найбільш «ризикованих» в цьому плані є професія водія, оскільки постійна тряска та нерівності на дорогах призводять до порушення кровообігу в статевих органах. У групі ризику також перебувають шахтарі, моряки, любителі зимової риболовлі і деякі інші.

Що робити?

Якщо у вас одного разу сталася «неприємність», не варто турбуватися завчасно і налаштовувати себе на погане.

Спробуйте поспостерігати за собою:

  • Що змінилося у вашому організмі останнім часом?
  • Передувало чи статевого акту будь-яке напруження, фізична або емоційний?
  • Чи відчували ви занепокоєння під час сексу?

На цьому етапі важливо зрозуміти, що ваш організм — це не автомат, і він теж вимагає уваги, турботи і спокою.

Якщо розлади повторюються знову, спробуйте задати собі питання:

  • Збуджуюся я з даною партнеркою?
  • Збуджуюся я при мастурбації?
  • Наступає ерекція вранці і вночі?

Відповідь так на більшість з цих питань говорить про те, що сексуальне розлад має швидше психологічні причини.

У наш час існує багато лікарських препаратів, харчових добавок, вітамінів, біостимуляторів і гормональних засобів, що підвищують потенцію. Щоб не заблукати в цій безлічі, ми розповімо вам про самих основних і дієвих препаратах, які покликані не тільки усунути симптоми розладів, але і повністю їх вилікувати. Серед них — Віагра, Левітра, Сіаліс, Сіаліс Софт, Віагра Софт та інші. Про це в наступній статті …

Эта запись была опубликована в рубрике Секс пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.