Віагра і наркотики

Препарат віагра, призначений для лікування еректильної дисфункції у зрілих чоловіків все частіше знаходить застосування серед молодих людей. Сьогодні молоді люди використовують віагру як препарат для гарного проведення часу. Популярність препарату в молодіжному середовищі, як кошти для збільшення сексуальних можливостей і відчуттів, а не для боротьби з еректильною дисфункцією, набуває воістину жахливі розміри. Це удвічі небезпечно, так як одночасний прийом віагри з наркотиками може мати серйозні наслідки для здоровiя.

Віагра безпечний препарат, особливо для молодих, здорових чоловіків. У здорових чоловіків побічні ефекти є зазвичай незначними і короткочасними, наприклад головний біль, приплив крові до обличчя, закладеність носа, і незначні порушення зору. Набагато більш серйозними можуть виявитися наслідки прийому віагри одночасно з наркотиком, наприклад популярним «екстазі», або, що набагато небезпечніше, з Амілія нітратами або одночасно з популярним сексуальним стимулятором «Попперс» котрий, до речі, не не є наркотиком, так як ці речовини, як же як і віагра, знижують тиск і в результаті, різке зниження кров’яного тиску може призвести до втрати свідомості або навіть летального результату.

Сьогодні багато хто з тих, хто стурбований цим питанням, замислюються, чи можна вважати компанію Пфайзер, виробника віагри, відповідальної за ситуацію, що склалася.

Підстави для занепокоєння дійсно є. За статистикою в період з 1998 до 2002, кількість чоловіків у віці до 45 років, що вживають віагру, потроїлася. Це вказує на те, що віагра використовується як засіб для посилення сексуальних можливостей, а не як медичний препарат. Таким чином, можна говорити про те, що сьогодні віагра скоріше відноситься до категорії наркотиків, ніж чим до категорії лікарських засобів.

Той факт, що сьогодні молоді люди думають, що вони потребують в препараті віагра, тривожний сам по собі, але набагато більш тривожно те, що компанія Пфайзер робить дуже небагато для того що б обмежити продажу віагри для цілей, не пов’язаних з лікуванням еректільной дисфункції. Враховуючи потенційну небезпеку, яку таїть у собі розповсюдження віагри в молодіжному середовищі, нам бачити, що компанія Пфайзер повинна більше уваги приділяти інформуванню молоді про наслідки прийому віагри спільно з наркотиками.

Эта запись была опубликована в рубрике Новини пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.