Вік любові не перешкода

Чоловіки найбільш активні в сексуальному плані у віці від шістнадцяти до двадцяти років. У жінок справа йде по-іншому. Їх сексуальна активність зростає поступово, і лише після 55-60 років починає спадати. Чоловіча сексуальна функція може знижуватися в результаті зменшення кількості тестостерону в крові на 50 відсотків. Це відбувається приблизно у віці від 25 до 75 років. Це нормальна частина процесу старіння чоловіків, але зовсім не означає те, що поступове ослаблення сексуальної активності є процесом незворотним. Сексуальна функція може відновитися.

Які існують відмінності між молодим хлопцем і зрілим чоловіком? У молодості збудження породжується потенцією, а ближче до старості потенцію перевищує збудження. Ні в якому випадку не варто ставитися до зниження потенції в літньому віці як до неминучого процесу. Знизити потенцію можуть наслідки перенесених хвороб, негативну дію спожитих медикаментів, депресії і негативні емоції. Сексуальну активність в літньому віці можна підтримувати за допомогою регулярного статевого життя і мастурбації.

Якщо вірити статистиці, то чоловіки, які досягли похилого віку, мають статеві контакти від одного до шести разів на тиждень. У чоловіків зрілого віку в організмі відбуваються такі зміни

  • Зменшення пружності та розміру статевого члена під час збудження
  • Час до досягнення стану збудження стає більше
  • Мужчина гірше відчуває наближення еякуляції
  • Після настання оргазму статевий член розслабляється і йому потрібно більше часу для того, щоб настала нова ерекція.

На сексуальну активність жінки вік впливає не так суттєво. Змінитись може тільки форма вагіни, її гнучкість та кількість мастила. Однак останню проблему можна вирішити за допомогою лубріканта на водній основі (ні в якому разі не можна використовувати мастила на вазеліновій основі, якщо під час статевого акту використовується презерватив). Ці зміни зумовлені зменшенням кількості естрогену в крові під час і після менопаузи.

Дія перенесених хвороб на сексуальну активність і функцію

Не треба забувати про те, що ніяке захворювання не може привести до повної втрати сексуальної функції, однак алкоголь не тільки знижує чоловічу потенцію, але і може привести до повної втрати сексуальної функції. Якщо ж жінка зловживає алкоголем, то через деякий час настане відсутність оргазму. Хвороби серцево-судинної системи і перенесені інфаркти іноді призводять до того, що чоловік боїться займатися сексом, думаючи, що через нього настане новий інфаркт. Це поширений міф, однак з лікарем все-таки краще поговорити. Як правило, можна відновити сексуальне життя вже через 3-4 місяці. Через діабет може початися розвиток імпотенції, однак це не станеться, якщо ви вчасно діагностуєте і проконтролюєте дане захворювання.

Артрит може обмежити сексуальну активність внаслідок болю суглобів. Тут можуть допомогти ванни, фізичні навантаження (помірні), достатній відпочинок.
Видалення матки або молочної залози не фізично впливає на бажання жінки, проте проблема може з’явитися на рівні емоцій. Тут на допомогу прийде добрий спеціаліст-психолог. Якщо ж у чоловіка вилучено передміхурова заліза, це теж не страшно. Усі нервові закінчення зберігаються, тому така операція виключно рідко викликає імпотенцію.

Пам’ятайте про те, що до імпотенції можуть призвести вживаються антидепресанти і транквілізатори. Деякі інші препарати можуть викликати зменшення сексуального бажання або відсутність еякуляції. Ці процеси не є незворотними.

Эта запись была опубликована в рубрике Секс пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.