Сіаліс інструкція із застосування

сіаліс інструкція

Активна речовина: Тадалафіл (tadalafil)

Виробник: ELI LILLY & Company Limited (США)

Лікарська форма: Пігулка 20 мг

Форма випуску: Пігулки з жовтим покриттям, з написом "З 20" на лицьовій стороні

Склад: Тадалафіл, лактози моногідрат, натрію кроскармелоза, гідроксипропілцелюлоза, целюлоза мікрокристалічна, натрію лаурилсульфат.

Завантажити інструкцію із застосування препарату Сіаліс

Фармакологічна дія

Препарат призначений для лікування порушень ерекції у чоловіків. Сіаліс є оборотним селективним інгібітором фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5) цГМФ. При сексуальному збудженні викликає місцеве вивільнення оксиду азоту, інгібування ФДЕ-5 активною речовиною тадалафілом призводить до збільшення рівня цГМФ у кавернозному тілі пеніса. Наслідком цього є розслаблення гладких м'язів і приплив крові до тканин статевого органу, що і викликає ерекцію. Сіаліс не працюватиме без сексуального збудження.

Дія тадалафілу на ФДЕ5 в рази більше, ніж на інші фосфодіестерази. Сіаліс в 92% випадків покращує ерекцію і можливість проведення успішного статевого акту. Тривалість дії препарату становить 36 годин, а ефект проявляється вже через 15 хв після прийому таблетки (при наявності стимуляції).

Сіаліс не змінює рівень тестостерону, ФСГ і ЛГ в плазмі крові. Також не спостерігалося клінічно значущого впливу на спермотозойди у чоловіків, що приймали тадалафіл в рекомендованих добових дозах протягом 6 місяців.

Фармакокінетика

Всмоктування:

Тадалафіл має високу швидкість всмоктування, максимальна дія досягається в середньому через 2 ч. Ступінь і швидкість всмоктування не залежать від прийому їжі або алкоголю.

Метаболізм:

Метаболізується за участю ізоферменту CYP3A4. Головним циркулюючим метаболітом є метілкатехолглюкуронід. Він в 13000 разів менше активний щодо ФДЕ5, ніж тадалафіл. Отже, цей метаболіт навряд чи є клінічно значущим.

Виведення:

Середній час виведення тадалафілу з організму чоловіків становить - 17.5 годин. Тадалафіл виводиться у вигляді калу (61%) і меншою мірою з сечею (36%).

Фармакокінетика в особливих клінічних випадках

Чоловіки похилого віку (65 років і більше) мають більш низьку швидкість очищення організму від тадалафілу, що виражалося у збільшенні концентрації препарату в плазмі крові на 25% у порівнянні з чоловіками у віці від 19 до 45 років. Ця відмінність не є значущим і не потребує індивідуальної дози.

Пацієнти страждають на цукровий діабет після застосування тадалафілу концентрація препарату в плазмі крові зменшилася приблизно на 19%, на відміну від здорових чоловіків. Ця відмінність не є значущим і не потребує індивідуальної дози.

Показання до застосування

Труднощі в досягненні і підтримці ерекції для здійснення статевого акту. Еректильна дисфункція.

Дозування

Препарат приймають орально, рекомендована доза Сиалиса становить 20 мг (не частіше 1 разу на добу).

Сіаліс приймають як мінімум за 15-20 хвилин до передбачуваного статевого акту.

Після прийому препарату пацієнти можуть здійснювати спробу статевого акту в будь-який час протягом 36 годин.

Побічні ефекти

Найбільш часті: диспепсія (7%), головний біль (11%).

Побічні дії зазвичай незначні і проходять самостійно протягом 1-2 годин, при постійному прийомі препарату побічні ефекти зменшуються.

Найбільш поширені: біль у спині, міалгія, нежить, припливи крові до обличчя.

Менш поширені: набряк повік, кон'юнктивіт, біль в очах, запаморочення.

Дуже рідкісні: підвищена чутливість, у тому числі: висипання, кропив'янка, підвищена пітливість, порушення зору.

Серцево-судинна система : у чоловіків страждають серцево-судинними захворюваннями: інфаркт, інсульт, біль у грудях, прискорене серцебиття. Однак точно не відомо чи пов'язані ці явища безпосередньо з тадалафілом або з сексуальним збудженням.

Протипоказання

  • Спільний прийом сиаліса і ліків містять нітрати;
  • Чоловікам молодше 18 років;
  • Індивідуальна непереносимість до активних компонентів препарату;
  • Використання препарату жінками.

Особливі вказівки

У пацієнтів з нирковою недостатністю препарат Сіаліс слід приймати з обережністю, оскільки дані клінічних випробувань з безпеки та ефективності препарату у даної категорії пацієнтів відсутні.

Також з обережністю слід приймати препарат Сіаліс у пацієнтів, що приймають адреноблокатори доксазозин. Оскільки спільне застосування в деяких випадках може привести до артеріальної гіпотензії.

Сексуальна активність може мати потенційний ризик для чоловіків страждають серцево-судинними захворюваннями. Вкрай не рекомендується лікування еректильної дисфункції, застосування препарату Сіаліс або інших засобів для збільшення потенції з такими захворюваннями серця.

Потенційний ризик розвитку ускладнень при сексуальній активності у чоловіків із захворюваннями серцево-судинної системи:

  • Інфаркт або інсульт протягом останніх 60 днів;
  • Нестабільна стенокардія, що з'являється під час статевого акту;
  • Серцева недостатність, що розвинулася протягом останніх 6 місяців;
  • Порушення серцевого ритму;
  • Артеріальна гіпотензія;

З обережністю слід застосовувати препарат Сіаліс чоловікам з схильністю до пріапізму (при серповидно-клітинної анемії, мієломі або лейкемії) або у пацієнтів з деформацією статевого члена (хвороба Пейроні або при ангуляції).

Пацієнт повинен негайно звернутися до лікаря у випадку виникнення тривалої і болючої ерекції, яка триває 4 години і більше.

Взаємодія з іншими ліками

Селективний інгібітор кетоконазол в дозі 400 мг / добу збільшує концентрацію тадалафілу в плазмі крові в одноразової дозі на 312%, а максимальної концентрації - на 22%.

Ритонавір (200 мг 2 рази / добу) збільшує вплив дози тадалафілу - концентрацію в плазмі крові на 524% без зміни максимальної концентрації. Такі інгібітори як ритонавір та саквінавір, еритроміцин і ітраконазол, також підвищують активність тадалафілу.

Рифампіцин (60/мг/сут) зменшує вплив тадалафілу концентрацію лікарського препарату в плазмі крові на 88% і максимальну концентрацію на 46%.

Тадалафіл посилює дію препаратів містять в собі нітрати. Відбувається це в результаті адитивної дії нітратів і тадалафілу на метаболізм оксиду азоту і цГМФ. Призначення Сиалиса спільно із застосуванням нітратів протипоказано.

Тадалафіл ніяк не впливає на дію варфарину щодо протромбінового часу.

Тадалафіл має судинорозширювальними властивостями і може неодноразово підсилити дію препаратів, спрямованих на зниження артеріального тиску.

При спільному застосуванні тадалафілу і альфа-адреноблокатора доксазозину (8 мг на добу), спостерігалося посилення гіпотензивної дії доксазозину. Деякі відчували запаморочення. Більш низькі дози доксазозину не вивчалася.

Правила відпуску з аптек

Препарат відпускається за рецептом.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати Сіаліс необхідно в сухому, недоступному для дітей місці, в упаковці при температурі від 25 до 30 ° С. Термін придатності - 3 роки.

Купити Сіаліс

Купити Сіаліс Софт