Доставка товарів

Замовлення доставляються в будь-яку точку України. Після оформлення замовлення перейдіть в свій?? Поштову скриньку, де Ви виявити лист з посиланням. Посилання абсолютно безпечна і потрібно для Відстеження замовлення. Замовлений Вами товар буде доставлений без підтвердження, проте ми, тим не менш, рекомендуємо Вам залишатися на зв'язку за контактним телефоном, зазначених у формі замовлення.

Ми намагаємося забезпечити максимальну оперативність і надійність покупки. Тому всі препарати, Які Ви можете бачити на сайті, вже є на складі. Ви можете не хвилюватися за анонімність замовлення. Ніхто не дізнається, що знаходиться всередині бандеролі просто тому, що ми не ставимо ніяких написів і позначок, Які могли б видати інформацію про вмісту.

                                           
Спосіб доставки Термін доставки Вартість Спосіб оплати Область доставки Відстеження
Пошта 3 дні по Києву,
по Україні - 4-7 днів
Безкоштовно Накладений платіж Вся Україна так
Кур'єром 2 дні Безкоштовно Готівковий розрахунок з кур'єром Тільки Київ мається
кур'єрською компанією 1-2 дні Безкоштовно (тільки при 100% передоплаті) Webmoney або поповнення картки Дельта Банку Вся Україна мається

Способи оплати

Для оплати замовлення передбачені наступні способи:

  • накладений платіж у відділенні пошти під час отримання посилки;
  • готівкою курєру;
  • поповнення пластикової карти Дельтабанку;
  • оплата за допомогою Webmoney (електронні гроші).

Останній спосіб дозволяє економити до 5% від вартості замовлення.

Курєрська доставка по Києву

Найбільш швидкий спосіб доставки, доступний жителям Києва: кур'єр доставить замовлення протягом доби в будь-який зручний Вам місце (не обов'язково за домашньою адресою). Оплата здійснюється під час отримання замовлення.

Доставка першим класом по Україні

Ми доставляємо замовлення у всі регіони України. Товари доставляються першим класом, тому замовлення йде від 1 до 3 днів. Як тільки оформіть замовлення, Ви отримаєте номер відправлення. Використовуючи цей номер, Ви зможете відслідковувати всі переміщення замовлення на офіційному сайті Укрпошти. Оплачуєте замовлення і отримуєте бандероль в поштовому відділенні за адресою, вказаною Вами в формі замовлення.

Вартість доставки

Всі види доставки абсолютно безкоштовні.

Тарифи пошти на переказ коштів післяплатою

Сума
Тариф
До 500 грн.4%
Понад 500 грн. до 1000 грн.2%
Понад 1000 грн.1,2%
мінімальна плата10 грн.

Питання та проблеми з доставкою

Якщо при оформленні замовлення Ви вказали невірну адресу, зверніться в нашу службу підтримки. Ми перешлемо замовлення за новою адресою, а Вам доведеться сплатити лише фактичні поштові витрати. Якщо бандероль або її вміст було пошкоджено, зв'яжіться з нами, і ми постараємося усунути проблему в короткі терміни.